مجموعه ورنا شما را به خرید بهترین قهوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده انواع قهوه فوری

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بهترین ویژگی قهوه های فوریمحبوب ترین قهوه فوریطعم قهوه فوریقهوه فوری کلاسیک اورافروش قهوه فوری کلاسیک اورا به شکل عمدهارزان ترین قیمت های قهوه کلاسیک اوراخشک کردن به روش پاششیخشک کردن به روش انجمادیقهوه ی کلاسیک برزیلخصوصیات قهوه کلاسیک برزیلقهوه فوری گلدانواع مختلف قهوه های گلد به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به آن ها می پردازیم:قهوه گلد اکوادورعلت شهرت قهوه اکوادورقهوه گلد برزیلقهوه گلد هندقهوه فوری کیلوییقهوه گلد کیلوییقهوه کلاسیکانواع مختلف برند قهوه های فوریویژگی های قهوه های فوریتفاوت های موجود در قهوه و پودر قهوهاطلاعات مختصری که بهتر است درباره شرکت پخش کننده ی اینترنتی پودر های قهوه ی فوری بدانید به ترتیب زیر است:
قهوه فوری

فروش عمده انواع مختلف قهوه فوری و سایر مشتقات آن از میان انواع مختلف موجود در بازار های جهانی مرتبط با خرید و فروش قهوه در رأس جدول های فروش قرار دارد.

میزان بالای فروش قهوه فوری را نمی توان دلیلی برای داشتن کیفیت بالا و یا محبوب بودن این محصول به حساب آورد، در بین قهوه باز ها و اهالی این صنعت، قهوه های فوری را قهوه ی پر کاربرد هم می نامند.

قهوه فوری

بهترین ویژگی قهوه های فوری

ویژگی خوبی که قهوه فوری دارد این است که به سادگی و بدون داشتن هیچ گونه امکانات حرفه ای برای دم کردن قهوه استفاده می شوند، این قهوه ها به سادگی آماده ی نوشیدن می شوند و خستگی یک روز کاری را از تن شما می رهاند و تمرکز مورد نیاز برای انجام یک پروژه ی تخصصی را به شما می دهد و یا می توانید در یک روز پر از آرامش برای رفع خستگی از این قهوه بنوشید.

محبوب ترین قهوه فوری

در محل های فروش انواع قهوه فوری نام دو برند از همه درخشان تر و معروف تر است و بیشتر از سایر نام ها شناخته شده هستند؛ البته شما کمتر کسی را می توانید ببینید که نام قهوه ی کلاسیک و قهوه ی گلد را نشنیده باشد، که این دو برند معرفی شده از با کیفیت ترین و معروف ترین انواع قهوه های فوری است.

قهوه فوری

طعم قهوه فوری

به طور عمومی قهوه های فوری عطر، مزه ( طعم ) و کافئینی که در قهوه های فوری برای دم شدن و نوشیدن مورد نیاز است را ندارند اما در برند های قهوه ی فوری گلد و کلاسیک توانسته اند که انواعی از قهوه های فوری را تولید کنند که کیفیت و مطلوبیت بالایی دارند و می توانند تا مقدار زیادی عطر، مزه و کافئین قهوه های عادی را برای شما به همراه داشته باشند.

قهوه فوری کلاسیک اورا

از معتبر ترین و پر فروش ترین انواع قهوه می توان به قهوه فوری کلاسیک اورا اشاره کرد، شرکت های پخش کننده ی قهوه در ایران اقدام به فروش قهوه های کلاسیک اورا با قیمت کارخانه کرده اند.

از مهم ترین مناطقی که مصرف قهوه در آن زیاد است خاورمیانه می باشد به همین دلیل شرکت های تولید و پخش قهوه توجه و دقت بسیار زیادی برای فروش قهوه در این منطقه دارند.

قهوه فوری

فروش قهوه فوری کلاسیک اورا به شکل عمده

در مناطق بسیاری از دنیا قهوه محبوب است و احتمال دارد که بیشتر از ۵۰ درصد همه ی مصرف قهوه را در بعضی کشور ها به خود اختصاص داده است.

آماده شدن آسان، سریع و همچنین قیمت ارزان تری که دارند باعث افزایش میزان فروش قهوه های فوری شده است، البته نوشیدنی های کافئین دار علاوه بر طعم و عطر خوبی که دارند برای سلامتی نیز مفید هستند، مملو از آنتی اکسیدان بوده و مقدار آن ها نسبت به سایر انواع قهوه ها بیشتر است.

ارزان ترین قیمت های قهوه کلاسیک اورا

قهوه فوری کلاسیک اورا هم مانند سایر انواع قهوه ها از عصاره ی خشک شده قهوه به دست می آید و عصاره ی آن به وسیله ی دم کردن قهوه های زمینی روست شده استفاده می شود، که به طور کلی دو روش برای تهیه کردن قهوه ی فوری وجود دارد که در ادامه این دو مورد اصلی را برای شما بیان می کنیم:

 1. خشک کردن به روش پاششی
 2. خشک کردن به روش انجمادی

خشک کردن به روش پاششی

برای خشک کردن سریع قطعات قهوه عصاره ی آن را در هوای گرم می پاشند که با این کار می توانند آن ها را به صورت پودر ریز و یا قطعاتی کوچک تبدیل کنند.

خشک کردن به روش انجمادی

در ابتدا عصاره ی قهوه را منجمد کرده و آن ها را به قطعه های کوچک تبدیل می کنند سپس این قطعات در دمایی پایین در خلاء خشک می شوند.

هر دوی این روش ها سبب حفظ کیفیت، مزه و عطر قهوه می شوند و قهوه های کلاسیک را به روش پاششی خشک کرده و به اصطلاح آن ها را پودری می نامند.

قهوه ی کلاسیک برزیل

بیشترین مقدار مصرف قهوه در جهان مربوط به قهوه های کلاسیک برزیلی است، به دلیل سبک زندگی های امروزی، مقدار هزینه و وقت استفاده از قهوه های فوری و کلاسیک دارای طرفداران زیادی هستند.

ممکن است که عطر و مزه ی قهوه ی کلاسیک برای بعضی از افراد مورد پسند نباشد اما تغییرات و فرآوری های طعمی ایجاد شده در آن ها باعث شده تا طرفداران زیادی را برای خرید در سر تا سر جهان داشته باشد.

خصوصیات قهوه کلاسیک برزیل

به دلیل وجود ویژگی های شناخته شده ی این محصول دارای فروش و مصرف بالایی است، از ویژگی های بهترین قهوه های کلاسیک برزیلی می توان به ملایم و غنی بودن آن ها اشاره کرد همچنین اسیدیتی پایینی داشته و دارای طعم های شکلاتی تلخ و شیرین می باشند.

قهوه برزیلی فوری

یک پیشنهاد خوب و مناسب برای افرادی که دوست دارند از طعم لذت بخش قهوه ی برزیل بهره مند شوند قهوه ی فوری کلاسیک برزیل است که تا حد زیادی خصوصیات قهوه ی برزیلی را دارد؛ بزرگ ترین شرکت برای پخش قهوه های برزیلی در ایران شرکت پخش قهوه ی برزیل است که بهترین انواع قهوه ی کلاسیک را به شکل فله و با قیمتی مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

قهوه فوری گلد

معمولأ در بازار قهوه ها به دو شکل پودر و گرانولی به چشم می خورند در واقع نسبت به روشی که قهوه ها تولید و آماده ی مصرف شده اند شکل دانه های قهوه متفاوت خواهد بود که دو روش دارد و آن ها را در بالا به طور مفصل بیان کردیم.

در روش خشک سازی پاششی قهوه ی به دست آمده به شکل پودر خواهد بود که به قهوه ی کلاسیک معروف شده است اما در روش خشک سازی انجمادی دانه های قهوه بزرگ تر از روش اول هستند که به آن ها گرانولی می گویند و با نام قهوه ی گلد شناخته شده اند.

انواع مختلف قهوه های گلد به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به آن ها می پردازیم:

 1. قهوه گلد اکوادور
 2. قهوه گلد برزیل
 3. قهوه گلد هند

قهوه گلد اکوادور

از کشور های انگشت شماری که قهوه عربیکا و قهوه روبوستا را تولید می کنند می توان به اکوادور اشاره کرد که به طور عمده از قهوه ی روبوستا برای ساخت قهوه های فوری استفاده می کنند؛ به دلیل وجود آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز در این نقطه از کشور آمریکا سبب شده که قهوه ی مرغوبی تولید کنند و همچنین توانسته این قهوه را جزء پر طرفدار ترین قهوه ها در تمام دنیا قرار دهد.

علت شهرت قهوه اکوادور

بیشترین مقدار قهوه تولید شده در مزرعه های کوچک و با دقت نظر بالا و وسواس زیادی تولید می شوند، قسمت مهمی از شهرت قهوه ی اکوادور به دلیل تولید قهوه های فوری است که این قهوه با قیمت پایین و کیفیت بالایی به وسیله ی نمایندگی های قهوه ی فله در ایران توزیع و پخش می شوند.

قهوه گلد برزیل

برزیل که بزرگ ترین و برجسته ترین کشور در دنیای تولیدات قهوه است چیزی حدود ۴۰ درصد از نیاز قهوه ی جهان را تولید می کند، و دانه های قهوه را به دو صورت رست شده و سبز به سایر نقاط جهان صادر می کند همچنین قسمت قابل ملاحظه ای در برزیل قهوه های فله را تولید می کنند.

به این دلیل که کیفیت قهوه های برزیلی برای تمام مردم دنیا کاملأ آشکار شده است قهوه های فوری که در برزیل ساخته می شوند هم طرفداران مخصوص خود را دارند.

قهوه گلد هند

از بین قهوه های مختلف موجود در بازار قهوه ی گلد هند دارای اسدیته ی پایینی است و کشور هندوستان چیزی حدود ۵ درصد از تولیدات قهوه در جهان را بر عهده دارد؛ هر دو دانه ی عربیکا و روبوستا در کشور هند تولید می شود که نوشیدن چای و یا قهوه های فوری به همراه مقداری شیر جزء یکی از عادت های غذایی قدیمی در این کشور است.

به دلیل استقبال مردم هند از این نوشیدنی ها هر روزه تولیدات قهوه در این کشور رو به افزایش است و از مهم ترین قسمت های صادراتی و ارائه ی قهوه در کشور هند انواع متفاوت قهوه های فوری می باشد.

قهوه فوری کیلویی

فروش قهوه های کیلویی به شکل کارتونی انجام می شود که این قهوه ها و مشتقات آن به شکل مستقیم از کشور هایی که در ادامه نام می بریم فرستاده شده اند:

 1. کشور برزیل
 2. کشور هندوستان
 3. کشور اندونزی
 4. کشور اکوادور

اگر که به نام کشور ها توجه کنید در می یابید این کشور ها جزء تولید کننده های مرغوب ترین انواع قهوه در دنیا هستند، پس برای ساخت قهوه های آن از مواد و ترکیبات با کیفیت بالایی استفاده شده است.

پس می توان نتیجه گرفت که خریداران قهوه می توانند با اطمینان کامل از مرغوبیت و قیمت مناسب آن ها را تهیه کنند، در ادامه به شرح هر کدام می پردازیم.

قهوه گلد کیلویی

اگر که می خواهید بدانید چرا قهوه ی فوری گلد به این نام خوانده می شود باید به نحوه ی تولید آن بپردازید که قهوه های فوری به سه روش کلی تهیه و تولید می شوند:

 1. روش اسپری درایینگ
 2. روش آگلومریشن
 3. روش فریزدرایینگ

در روش اول به این شکل عمل می کنیم که در ابتدا عصاره ی قهوه را در برابر حرارت بالا قرار داده و با استفاده از فشار ناشی از بخار به داخل یک سیلندر پمپاژ می شوند سپس این ذرات قهوه به صورت پودری در درون سیلندر معلق می شوند.

در مرحله ی آخر این ذرات تولید شده در اثر کاهش دما بهم چسبیده می شوند و به حالت گرانول قهوه ی فوری در می آیند که قهوه های گلد به این روش تهیه و تولید می شوند که به این روش آگلومریشن گفته می شود.

پس زمانی که از قهوه ی فوری گلد نام می بریم منظور ما قهوه ای است که با روش گفته شده در بالا تولید می شود.

قهوه کلاسیک

در توضیحی که درباره ی روش تولید قهوه های فوری گلد گفته شد این قهوه به روش آگلومریشن تهیه می شود، کلمه ی آگلومریشن به معنی فشرده سازی و متراکم کردن است.

اما برای تهیه ی قهوه فوری کلاسیک مرحله ی کاهش دما وجود ندارد و این روش همان روش اسپری درایینگ می باشد که راه حلی عمومی و قدیمی برای تولیدات قهوه بوده است.

انواع مختلف برند قهوه های فوری

شرکت هایی که کار آن ها تهیه و تولید قهوه است از قهوه های فوری عربیکا و روبوستا برای تولیدات خود استفاده می کنند؛ این شرکت ها به طور مستقیم دانه های قهوه را از کشاورزان خریداری می کنند. شرکت های تولید قهوه ی فوری به طور سالانه برای بالا بردن میزان کیفیت و استاندارد های تولید خود هزینه های زیادی را متحمل می شوند، به همین علت می توان گفت که فروش انواع قهوه های مرغوب ارائه ی نوعی قهوه ی عالی می باشد که از انواع این قهوه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نسکافه ها
 2. فولگرز
 3. کیمبو
 4. دووه اگبرتز
 5. استارباکس
 6. ماکسول هاوس
 7. مونت هاگن

ویژگی های قهوه های فوری

 1. دارای کیفیت اصیلی است.
 2. دقیقأ همان خواص قهوه را دارا است.
 3. مملو از کافئین است.
 4. خاصیت رژیمی دارد.
 5. دارای خاصیت چربی سوزی می باشد.

تفاوت های موجود در قهوه و پودر قهوه

قهوه و پودر قهوه تنها در نوع ساخت تفاوت ندارند بلکه این تفاوت ها در بدنه ی کیفی و خواص آن ها هم به وضوح دیده می شود؛ که انتخاب کردن قهوه و یا پودر های قهوه با در نظر گرفتن نیاز مصرف کننده ی آن و زمانی که در اختیار دارد انجام می شود.

اطلاعات مختصری که بهتر است درباره شرکت پخش کننده ی اینترنتی پودر های قهوه ی فوری بدانید به ترتیب زیر است:

 1. این شرکت یک مرکز برای خرید به طور مستقیم است.
 2. خرید از این مراکز بدون هیچ واسطه ای صورت می گیرد.
 3. در این مراکز پودر قهوه ی درجه ی یک به مشتری عرضه می شود.
 4. اطمینان از خرید پودر قهوه ی اصل

که این قهوه ها در بسته بندی های مختلفی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

حمید حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ورنا شما را به خرید بهترین قهوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.