مجموعه ورنا شما را به خرید بهترین قهوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 5 =

فروش اینترنتی قهوه اسپرسو

آنچه در این مقاله می خوانید .....

معرفی کلی قهوه اسپرسونکاتی در خصوص نحوه آماده سازی اسپرسو
قهوه اسپرسو

قهوه ساده، قهوه فوری و قهوه اسپرسو انواع کلی قهوه می باشند. در این باره که آیا قهوه خوب است یا خیر، نظریه های مختلفی وجود دارد. اما تحریک سیستم عصبی مرکزی توسط قهوه و تاثیر سریع و شگفت انگیز آن در افزایش هوشیاری باعث گرایش افراد زیادی به این نوشیدنی لذیذ شده است.

قهوه اسپرسو

معرفی کلی قهوه اسپرسو

قهوه اسپرسو را می توان یکی از انواع بسیار پر طرفدار قهوه دانست که انتخاب اول افراد زیادی می باشد. شاید دلیل آن را بتوان مزه منحصر به فرد قهوه اسپرسو دانست. علاوه بر این، این قهوه کافئین بسیار بالایی داشته که باعث می شود انرژی زیادی برای شروع یک روز خوب به دست آورید. همچنین می توان اسپرسو را غلیظ ترین قهوه در مقایسه با سایر انواع قهوه دانست که همین امر منجر به بالا بودن میزان کافئین در این قهوه شده است. خواص ویژه این قهوه نیز در محبوبیت آن نقش مهمی داشته است.

قهوه اسپرسو

نکاتی در خصوص نحوه آماده سازی اسپرسو

فرمول اعجاب انگیز قهوه اسپرسو اولین بار در قرن بیستم و در کشور ایتالیا کشف شد. این قهوه غلیظ با عبور دادن آب با فشار زیاد و نزدیک به درجه جوشیدن از میان دانه های مختلف قهوه تهیه می شود. برای تهیه قهوه اسپرسو می توان از انواع مختلفی از دانه های قهوه استفاده نمود. این دانه ها می توانند از نظر گونه و یا ناحیه برداشت آن ها متفاوت باشند. در نهایت قهوه اسپرسو را می توان با ترکیب دانه قهوه عربیکا و دانه قهوه روبوستا تهیه کرد که میزان هر کدام از این دانه ها در قهوه، طعم مختلفی به اسپرسو شما می دهد.قهوه اسپرسو

برای تهیه اسپرسو از قهوه با درجه های روست مختلفی می توان استفاده نمود، البته بهتر است درجه رست مدیوم دارک یا قهوه ای تیره باشد. اگر به طعم تیزتر قهوه تمایل دارید، استفاده از دانه قهوه با درجه روست بالاتر توصیه می شود و برای طعم سبک تر باید قهوه روشن تر را انتخاب نمایید. در کل می توان گفت به علت تفاوت در کیفیت و نوع هر کدام از این قهوه ها، قیمت نهایی قهوه لذیذ اسپرسو بسیار متغیر می باشد.

حمید حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ورنا شما را به خرید بهترین قهوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 2 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.