فروش دانه قهوه
خانه / قهوه کوپی لواک / پخش دانه قهوه کوپی لواک (Kopi Luwak)

پخش دانه قهوه کوپی لواک (Kopi Luwak)

کوپی لواک (Kopi Luwak) نوعی قهوه است که  از دانه‌های قهوه موجود در مدفوع حیوانی از خانواده «زبادان» به نام زباد تهیه می شود . این حیوان پس از خوردن دانه‌های قهوه، هسته آن را دفع می‌کند که از آن برای تهیه این نوع قهوه استفاده می‌شود. این قهوه گرانترین قهوه دنیا است.

در مناطق زیادی از اندونزی که زیر کشت قهوه قرار دارد، به ویژه در سوماترا، جاوه و بالی، لوواک‌ها چه به صورت وحشی و چه به صورت دست‌آموز، در کشت‌زارهای بزرگ قهوه می‌گردند و بهترین و سالم‌ترین میوه‌ها را برای خوردن انتخاب می‌کنند. پس از این، نوبت به کارگران مزرعه می‌رسد که دنبال دانه‌های دفع‌شدهٔ قهوه بگردند. این دانه‌ها پس از شستشو، با حرارت بالا بو داده می‌شوند و به گران‌ترین و یکی از کم‌یاب‌ترین قهوه‌های دنیا تبدیل می‌گردند.

هنوز تولید کنندگان قهوه به نتیجهٔ واحدی نرسیده‌اند که کدام یک از فرایندهای انتخاب و هضم باعث بهترین بودن این قهوه شده‌است. فرایند انتخاب به این صورت است که از آنجایی که لواک حیوانی باهوش و خوش سلیقه است و علاقهٔ زیادی به میوهٔ قهوه دارد، به طور طبیعی، تنها بهترین، درشت‌ترین و رسیده‌ترین میوه‌های قهوه را برای پذیرایی از خود انتخاب می‌کند. سیستم گوارشی لوواک به گونه‌ای است که بخش گوشتی میوه را هضم کرده و دانه‌های قهوه را پس از قدری تغییر در ساختار پروتئینی آن‌ها، سالم و دست نخورده به شکل مدفوع دفع می‌کند. در فرایند هضم ممکن است طعم و عطر قهوه بهتر شود. زیرا آنزیم‌های پروتئولیتیک این حیوان در دانهٔ قهوه نفوذ کرده و باعث می‌شود تا پپتیدها کوتاه تر شده و اسیدهای آمینه بیشتری آزاد گردد. سپس در ادامه فرایند با بقیه مواد از روده گذشته و با مدفوع خارج می‌شوند

ما هم اکنون این محصول را در قوطی‌های ۲۰۰ گرمی به شما مصرف‌کنندگان عزیز عرضه می‌کنیم. جهت تهیه‌ و ثبت سفارش از طریق کانالهای ارتباطی معرفی شده با تماس حاصل بفرمایید.

منبع:قهوه سیراف

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com

مطلب پیشنهادی

فروش قهوه کوپی لواک

فروش آنلاین دانه قهوه کوپی لواک (Kopi Luwak)

در سراسر دنیا در بین تولیدکنندگان اتواع مختلفی از قهوه کشت می شود که با …