فروش دانه قهوه
خانه / آروما / پخش انواع قهوه فوری کیلویی در بازار

پخش انواع قهوه فوری کیلویی در بازار

انواع قهوه فوری کیلویی در بازار،توسط نمایندگی های شرکت پخش قهوه در سراسر ایران و با قیمت ارزان عرضه می گردد. با توجه به مصرف بالای این نوع نوشیدنی کافئین دار و علاقه‌ی ویژه‌ای که مشتریان ایرانی به نوشیدن انواع قهوه فوری نشان می‌دهند، شرکت ما محصولات خود را به شکل مستقیم و بلاواسطه و در قالب فله به دست آن ها در سراسر کشور می رساند.

برای تولید قهوه فوری ابتدا دانه های روست شده‌ی معمولی قهوه وارد کیت های صنعتی کافئینی می شوند تا هرچه بیشتر طعم و مزه بگیرند.کنترل فشار وارد شده به قهوه و دمای آب مورد استفاده در این مرحله از فرآیند ضروری است.

در دهه ۱۹۳۰کمپانی نستله گامی بلند و اساسی در تولید قهوه فوری تجاری برداشت.در سال ۱۹۳۸ این شرکت اولین قهوه فوری خود را راهی بازار نمود.

پس از کامل شدن دم کردن، آب باید از قهوه خارج شود و عصاره خالص قهوه حاصل گردد. عصاره گیری قهوه به چند روش قابل انجام است:

 • سانتریفیوژ قهوه را می چرخاند. نیروی گریز از مرکز اعمال شده عصاره قهوه متراکم شده را بر جای می‌گذارد و آب خارج می گردد.
 • عبور بخار داغ آب از روی قهوه سبب استخراج عصاره قهوه می گردد.
 • قهوه منجمد شده و آب آن خارج می گردد.

قهوه فوری کیلویی

سپس عصاره حاصل خشک شده و به صورت پودر یا گرانول تبدیل می‌شود.

برای خرید انواع قهوه فوری کیلویی می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

فروش عمده قهوه فوری کیلویی

خشک کردن عصاره قهوه معمولاً از طریق خشک کردن انجمادی یا خشک کردن پاششی صورت می پذیرد.

هنگامی که رطوبت از عصاره قهوه خارج شد، قهوه خالص از طریق هوای گرم پاشیده می شود.(با دمایی در حدود ۴۸۰ درجه فارنهایت).

این عمل در بالای یک برج عظیم صورت می گیرد، جایی که “غبار” قهوه به یک پودر ریز تبدیل می شود و در پایین برج جمع آوری می‌گردد. این همان قهوه‌ی فوری یا آماده به روش خشک سازی پاششی است.

در فرآیند خشک کردن انجمادی عصاره قهوه تا دمای حدود ۲۰ درجه فارنهایت سرد می‌شود. سپس قهوه منجمد روی کمربندهایی قرار داده شده و دما تا حدود منفی ۴۰ درجه فارنهایت سرد می گردد.

این فرایند قهوه را منجمد می سازد، سپس دانه ها به ذرات کوچکتر خرد شده و خشک می شوند تا هرگونه رطوبت باقیمانده تبخیر گردد. در طی بسته بندی ، ترکیبات و روغن‌هایی که به قهوه عطر و طعم می دهند ، درون دانه های گرانولی قهوه قرار می‌گیرند.

قهوه فوری کیلویی

فروش عمده قهوه فوری کیلویی با قیمت ارزان بصورت آنلاین و مستقیم و از طریق سایت های اینترنتی شرکت پخش قهوه صورت می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

ویژگی های قهوه کیلویی مرغوب

قهوه فوری یک قهوه‌ی دم کرده است که تقریبا تمام آب آن برداشته شده است. و هیچ تغییر شیمیایی عجیب و غریبی وجود ندارد. قهوه فوری بعد از تولید هنوز یک قهوه خالص به شمار می آید.

همچنین ممکن است قهوه فوری را تحت عناوین زیر شنیده باشید:

پودر قهوه: که از هرلحاظ مانند یک پودر است.

قهوه محلول: به دلیل اینکه در آب حل می شود.

قهوه کریستال: ماده خشک شده و پودری که تبلور یافته است

قهوه فوری کیلویی

باید توجه کنید که پودر اسپرسو یا اسپرسو فوری بسیار شبیه قهوه فوری است ، اما قوی تر است و اغلب با استفاده از قهوه‌ی با کیفیت بالاتری تهیه می شود. معمولاً از دانه های روست شده‌ی تیره تر و با درصد بیشتری از دانه های عربیکا در مخلوط استفاده می شود و در نتیجه طعمی تیره تر و نرم تر ایجاد می گردد.

بنکداران، کافه داران و عرضه کنندگان بزرگ قهوه می توانند برای خرید قهوه فوری کیلویی مرغوب و درجه یک و با قیمت ارزان، با همکاران ما در واحد فروش شرکت پخش قهوه تماس بگیرند.

عرضه قهوه فوری گلد کیلویی

قهوه‌های فوری گلد به شیوی خشک سازی انجمادی حاصل می‌گردند. دانه‌های قهوه در این شیوه حالت گرانولی به خود می‌گیرند و نسبت به ذارات پودر قهوه در قهوه‌های کلاسیک درشت‌تر هستند. به دلیل اینکه در دماهای پایین ترکیبات شیمیایی کمتر دچار تغییرات برگشت ناپذیر می‌گردند، عطر و طعم قهوه بیشتر حفظ می‌گردد. از این رو قهوه های گلد فوری دارای عطر و طعم پیچیده تری هستند.

بهترین انواع قهوه فوری از ترکیب ۱۰۰% دانه عربیکا حاصل می‌گردند و در حال حاضر معتبرترین برندهای قهوه فوری در ایالات متحده، کانادا و اروپا از ترکیب دانه های عربیکا کلمبیا برای تولید یک قهوه فوری بی نظیر بهره می‌گیرند.

قهوه فوری کیلویی

قهوه فوری کیلویی گلد با مارک اصلی و با قیمت ارزان توسط شرکت پخش قهوه در سراسر ایران توزیع می گردد. برای خرید قهوه فوری گلد کیلویی می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و سفارش خود را در اسرع وقت و با قیمت ارزان دریافت نمایید.

فروش قهوه فوری کلاسیک کیلویی

آن چه که در درجه اول  باعث تمایز و تفاوت انواع قهوه فوری می گردد شیوه آماده سازی آن هاست.

در روش خشک سازی پاششی دانه های قهوه ی حاصل شده شکل پودری به خود می گیرند و در اصطلاح به آن ها قهوه ی فوری کلاسیک اطلاق می شود. به دلیل اینکه در این شیوه های دانه های قهوه تحت فشار آب داغ قرار می گیرند میزان بیشتری از عطر و طعم قهوه ی اولیه از دست می رود.

البته با افزودن ترکیبات روغنی و عطری پس از تشکیل قهوه می توان تا حدودی این نقیصه را جبران نمود. قهوه های فوری کلاسیک قدیمی ترین انواع قهوه ی فوری عرضه شده در بازار هستند و هم چنان نیز بالاترین سهم فروش در بازار قهوه ی فوری را به خود اختصاص داده اند.

قهوه فوری کیلویی

قهوه فوری کلاسیک، دارای معتبرترین برند بازار، بصورت فله و با قیمت ارزان توسط نمایندگی های شرکت پخش قهوه در سرتاسر کشور توزیع می گردد. قهوه فوری کیلویی عرضه شده توسط شرکت ما داراری تمام معیارهای بهداشتی بوده و با قیمت کف بازار می باشد.

تولید بهترین قهوه فوری به صورت عمده

به طور معمول ، قهوه فوری با دانه های قهوه روبوستا ساخته می شود که نسبت به دانه های عربیکا ارزان تر هستند.

به یاد داشته باشید که گذشته از سرعت و راحتی آماده سازی قهوه فوری ، می توانید به راحتی آن را متناسب با سلیقه خود دم کنید. این موضوع مخصوصاً زمانی مفید خواهد بود که در جمع دوستانی باشید که سلیقه آن‌ها متفاوت از یکدیگر است.

قهوه فوری به مانند دیگر انواع قهوه، برندهای متعددی در بازار قهوه دارد. برخی از برندهای برجسته و پرفروش قهوه فوری به قرار زیر هستند:

 • Nescafe
 •  Starbucks VIA
 • Maxwell House
 •  Folgers
 •  Robert Timms
 •  International Roast
 •  Extra
 •  Kava (یک قهوه فوری خنثی اسید)

شرکت پخش قهوه تمامی برندهای ذکر شده در بالا را به صورت عمده و با قیمت کف بازار در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار می دهد.

قهوه فوری کیلویی

ویژگی های قهوه مرغوب کیلویی

در تولید قهوه های فوری همان دانه هایی استفاده می شود که دیگر دانه های روست شده از آن ها حاصل شده اند: یعنی عربیکا و روبوستا.

دانه های عربیکا نسبت به دانه های روبوستا حساس تر هستند و در ارتفاعات بالاتری نیز کشت می شوند. عطر و طعم پیچیده تری دارند و دارای تون های مزه‌ی شیرین و میوه ای هستند. اما دانه های روبوستا در مزارع پایین دستی حاصل می شوند، مقاوم تر هستند، رشد سریع تری دارند و حجم محصول بالاتری دارند. محتوای کافئین در آن ها بالاتر است و عطر و طعم گزنده تری دارند.

قهوه فوری کیلویی

بهترین دانه های عربیکا در آمریکای جنوبی و مرکزی و در کشورهایی نظیر برزیل، کلمبیا و هندوراس کشت می شوند در حالیکه حجم بالایی از دانه های عربیکا در جنوب شرقی آسیا و در کشورهایی نظیر ویتنام و اندونزی حاصل می گردد. برای خرید قهوه فوری کیلویی مرغوب، درجه یک و با قیمت ارزان، می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com

مطلب پیشنهادی

قهوه فوری کیلویی

مرکز فروش عمده قهوه فوری کیلویی ارزان

در این شرکت پخش انواع قهوه فوری کیلویی از قهوه گلد هند، قهوه گلد برزیل …