فروش دانه قهوه
خانه / قهوه اندونزی / فروش قهوه اندونزی دارک سوماترا و جاوه به صورت عمده

فروش قهوه اندونزی دارک سوماترا و جاوه به صورت عمده

فروش قهوه اندونزی دارک سوماترا و جاوه به صورت عمده توسط نمایندگی پخش شرکت قهوه و با قیمت ارزان در سراسر کشور عرضه می گردد. قهوه اندونزی دارک سوماترا و جاوه به دلیل ویژگی های فوق العاده ای که دارد در بازار قهوه شناخته شده است و مشتریان بسیاری در سراسر جهان دارد.

اندونزی از بزرگترین کشورهای تولیدکننده قهوه در آسیا به شمار می آید. موقعیت اقلیمی این مجمع الجزایر سبب شده این کشور میزان انبوهی از قهوه با کیفیت را راهی بازار جهانی کند. مناطق مرتفع و کوهستانی که دارای خاک غنی آتشفشانی هستند شرایط فوق العاده ای برای کشت قهوه فراهم دارند. مزارع تولید قهوه در سایه درختان موز قرار گرفته اند و میزان کافی باران نیز دریافت می کنند. این شرایط برای تولید قهوه با کیفیت فوق العاده است.

سه منطقه جاوا، سوماترا و سولاوسی بزرگترین مناطق تولید قهوه در اندونزی به شمار می آیند. در این مناطق هر دو دانه عربیکا و روبوستا کشت می شود. دانه های قهوه اندونزی به هر سه شیوه لایت، مدیوم و دارک رست شده و راهی بازار قهوه می شوند.

برای خرید قهوه اندونزی دارک سوماترا و جاوه با بهترین قیمت بازار می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

قهوه اندونزی دارک

دانه قهوه اندونزی دارک

یکی از محبوب ترین دانه های قهوه برای رست دارک در سراسر جهان و به ویژه اروپا دانه قهوه اندونزی می باشد. دانه قهوه اندونزی دارک به دلیل ویژگی های عطری و طعمی منحصربفردی که دارد بشدت مورد توجه اروپایی ها است که به رست دارک علاقه ویژه ای دارند. در فرآیند رست دارک دانه ها عطر و طعم پیچیده و قدرتمندتری پیدا می کنند و از میزان اسیدیتی و کافئین قهوه نیز کاسته می شود.

دانه های عربیکا اندونزی که بیشتر در نواحی سوماترا و جاوه کشت می شوند از محبوب ترین دانه های قهوه در سراسر جهان به شمار می آیند. شرایط  کشت مناسب و خاک غنی جزایر اندونزی سبب شده قهوه عربیکا اندونزی عطر و طعمی پیچیده و جذاب داشته باشد و از این رو برای رست دارک گزینه ی فوق العاده ای محسوب می گردد.

بنکداران، کافه داران و مشتریان عمده قهوه می توانند بهترین دانه قهوه اندونزی دارک را از طریق سایت های اینترنتی شرکت ثبت سفارش نموده و محصول مورد نظر را در اسرع وقت و با قیمت ارزان دریافت نمایند.

قهوه اندونزی دارک

فروش عمده قهوه اندونزی دارک با کیفیت رست فوق العاده

یکی از مهم ترین مراحل در تولید دانه قهوه تجاری رست قهوه می باشد. پس از خشک شدن و فرآوری دانه ها بنا به ذائقه افراد دانه قهوه می تواند به شکل های متفاوتی تفت داده شود. هر یک از مراحل رست کیفیت متفاتی را ظاهر می سازد.

قهوه اندونزی دارک عطر و طعم عمیق و پیچیده ای را آشکار می سازد. دانه های قهوه رنگ قهوه ای تیره ای دارند و سطح آن ها اغلب روغنی و براق است. اسیدیته دانه‌ها پایین و بدنی سنگین دارند.

* عربیکا جاوه

جاوه یکی از بزرگترین مناطق تولید کننده قهوه در اندونزی به شمار می آید. قهوه عربیکا جاوه کیفیت ویژه ای دارد که سبب شده این برند قهوه در جهان زبانزد باشد. یکی از ویژگی های منحصربفرد عربیکا جاوه این است که می توان آن ها را به مدت دو تا سه سال انبار کرد و این امر سبب افزایش طعم فول بادی و کامل دانه های قهوه می شود.

* روبوستا جاوه

جاوه اولین منطقه ای در اندونزی به شمار می آید که قهوه در آن کشت شده است. تولید عربیکا در ارتفاعات بیش از ۱۵۰۰ متر صورت می گیرد اما مزارع پایین دست شرایط مطلوبی برای تولید روبوستا دارند. دانه های روبوستا جاوه به دلیل سطح بالای کافئین و مواد آنتی اکسیدانی مقاومت بالایی در برابر آفات دارند. به روبوستا جاوه حجم بالایی از تولید قهوه اندونزی را به خود اختصاص داده است.

* عربیکا سوماترا

ماندلینگ و آنکولا از معروف ترین برندهای قهوه عربیکا اندونزی به شمار می آیند که در سومترا تولید می شوند. این قهوه ها با یک اسیدیته پایین، بدن سنگین و با طعم غلیظ و پیچیده مشخص و متمایز می گردند. بهترین انواع قهوه عربیکا سوماترا در مناطق مرکزی و غربی جزیره کشت می شوند و به دلیل طعم بی نظیر و غنی خود مشهور هستند.

* روبوستا سوماترا

سوماترا بزرگترین منطقه ی تولید قهوه در اندونزی به شمار می آید. روبوستا سوماترا در مناطقی پایین تر از مزارع عربیکا سوماترا تولید می شود. در خاک های غنی جزیره سوماترا یکی از قدرتمندترین و با کیفیت ترین دانه های روبوستا کشت می شود. سوماترا بیش ترین سهم را در تولید دانه روبوستا اندونزی به خود اختصاص داده است. داشتن محتوای کافئین بالا سبب شده حجم بالایی از روبوستا سوماترا در تولید قهوه فوری به کار گرفته شود.

فروش عمده قهوه اندونزی دارک با کیفیت رست فوق العاده و بصورت مستقیم و بدون واسطه توسط نمایندگی های شرکت سبب شده قیمت تمام شده برای مشتریان ما ارزان و به صرفه باشد.

قهوه اندونزی دارک

معرفی انواع رست دارک

دانه های قهوه رست دارک تقریبا سیاه و روغنی بوده و تلخی قابل توجه ای را ایجاد می کنند. هرچه دانه قهوه تیره تر باشد ، میزان اسیدیته نیز در قهوه کمتر خواهد بود. اگر یک احساس دهانی سنگین و طعم قوی را ترجیح می دهید ، از یک قهوه رست دارک لذت خواهید برد.

  • رست ایتالیایی

قهوه رست ایتالیایی یک رست بسیار تیره است که در قسمت انتهای طیف رست دارک قرار می گیرد. قهوه ها در در دمای ۲۴۵ درجه سانتیگراد (۴۷۳ درجه فارنهایت) تفت داده می شوند.

دانه قهوه رست ایتالیایی نیز مانند رست فرانسه کاملا برشته شده و دارای سطح براق روغنی است. با این حال میزان سطح تفت دادن در رست ایتالیایی بالاتر است و دانه ها کاملا تیره می شوند.

  • رست فرانسه

قهوه رست فرانسوی را می توان از دانه های قهوه آمریکای مرکزی ، آفریقا یا اندونزی تهیه کرد. در اصل ، از دانه هایی که در هر جای دنیا پرورش می یابند می توان برای تهیه رست فرانسه استفاده کرد.

در حالی که بین قهوه های رست فرانسه تنوع زیادی وجود دارد، اما در طعم آن ها شباهت هایی نیز وجود دارد. دمای تفت دادن در یک رست فرانسوی معمولی به اندازه ای است که سبب می‌شود روغن به سطح دانه برسد و به قهوه طعم دودی می‌دهد.

رست های فرانسوی علی رغم روند تفت دادن دارک یا تیره ، می توانند عناصر سبک تری نظیر رایحه توت یا مرکبات را نیز منعکس سازند. رست فرانسه قهوه اندونزی ، به ویژه قهوه سوماترا، اغلب دارای طعم خاکی و قارچ مانند اومامی می باشد.

  • رست نیواورلئان

رست نیواورلئان بیانگر یکی از با کیفیت ترین شکل های عرضه قهوه در جهان می باشد. در ایالات متحده دانه های صد در صدی عربیکا را به این شیوه رست می نمایند. یک قهوه با کیفیت با سطح دارک حاصل تفت قهوه به شیوه رست نیواورلئان می باشد.

برای خرید قهوه اندونزی دارک با بهترین کیفیت رست می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

قهوه اندونزی دارک

فروش بهترین رست قهوه اندونزی دارک مخصوص قهوه ترک

یکی از مهم ترین مقاصد قهوه تجاری اندونزی ترکیه است. ترکیه یکی از کشورهای نامدار در حوزه تجارت قهوه محسوب می گردد. و قهوه سال هاست که به بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ ترک ها تبدیل شده است. اما هیچ قهوه ای در ترکیه کشت نمی شود.

ترک ها دانه های خام یا رست شده ی قهوه را وارد می کنند و سپس آن را به شیوه ی خود رست و آسیاب می کنند. در حقیقت قهوه ترک به شیوه ی خاص آسیاب و دم کردن دانه های قهوه در کشور ترکیه اشاره دارد.

قهوه اندونزی دارک یکی از بهترین و محبوب ترین ارقام دانه قهوه در ترکیه به شمار می آید که جهت آماده سازی قهوه ترک از آن بهره می گیرند. برای تهیه قهوه ترک از هر دو نوع دانه روبوستا و عربیکا اندونزی استفاده می شود. البته دانه های عربیکا مرغوب تر و در عین حال گران تر هستند.

برای خرید بهترین رست قهوه اندونزی دارک مخصوص قهوه ترک بصورت عمده و با قیمت کف بازار می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

قهوه اندونزی دارک

ویژگی های طعمی رست دارک

بسیاری از محصولات کشاورزی پس از رسیدن بروی درخت و چیده شدن آماده مصرف می شوند، اما قهوه اینگونه نیست. میوه های قهوه پس از رسیدن به دقت چیده می شوند و به روش های گوناگونی خشک و فرآوری می شوند و سپس رست می شوند. یکی از حساس ترین مراحل در آماده سازی قهوه رست یا تفت دادن دانه های قهوه است که در تعیین کیفیت نهایی قهوه نقش بسزایی دارد. در حقیقت عطر و طعمی که از دانه های قهوه به خاطر دارید ناشی از نوع رست دانه هاست. و بسیاری از برندهای قهوه بازگو کننده ی نوع رست قهوه می شوند.

شیوه های متفاوتی برای طبقه بندی انواع رست قهوه وجود دارد. یکی از معمول ترین آن ها بر اساس درجه‌ی برشته شدن یا رنگ ها قهوه ها صورت می پذیرد. بر این اساس دانه ها با سه کیفیت لایت، مدیوم و دارک رست می شوند.

دمای لازم برای رست دارک بین ۴۶۴ تا ۴۸۲ درجه فارنهایت است. رست های تیره دارای طعم های شیرین تری هستند ، زیرا قندهای موجود در دانه های قهوه زمان لازم برای کاراملی شدن را دارند. فرآیند تفت طولانی تر کمک می کند تا  دانه قهوه عطر و طعم غنی تری و بدن کاملی داشته باشد. هم چنین دانه های دارای رست دارک کم ترین میزان اسیدیتی را دارند. رست های دارک کمترین مقدار کافئین را نیز دارند. رست های دارک در اروپا محبوبیت ویژه ای دارند از این رو این نوع رست ها اغلب نام های اروپایی دارند، نظیر رست ایتالیا و رست فرانسه.

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش قهوه اندونزی در تهران

مرکز پخش قهوه اندونزی در تهران، در راستای رضایت مشتری محصولات خود را باکیفیت عالی …