فروش دانه قهوه
خانه / قهوه هندوراس / شرکت پخش کننده قهوه هندوراس

شرکت پخش کننده قهوه هندوراس

هندوراس به عنوان یکی از ده کشور برتر تولید قهوه در جهان شناخته می­شود. قهوه یک وجه مهم از اقتصاد هندوراس را نشکیل می­دهد و بسیاری از مردم این کشور از طریق تولید و فرآوری قهوه کسب درآمد می­کنند.
قهوه هندوراس، از نبود برند و تبلیغات معتبر رنج می­برد و قهوه تولیدی این کشور برای بسیاری از مردم جهان شناخته شده نیست.

قهوه هندوراس

کشت قهوه در هندوراس

هندوراس کشوری است که در شمال آمریکای مرکزی واقع شده است. قهوه، اولین بار در اوایل قرن ۱۸ میلادی در هندوراس کشت شد. با توجه به بلایای طبیعی (سیل، طوفان، بیماری­های مهلک درختان قهوه)، کودتاها و جنگ­های پی­درپی صنعت قهوه این کشور از سرعت رشد چندانی برخوردار نبوده است. بعلاوه، کشت سنتی قهوه در مزارع کوچک و تنوع تولید این مزارع و اختلاط قهوه­های تولیدی از نظر طعم و کیفیت، مانع از رشد صنعت قهوه در هندوراس شده است.
اگرچه شروع کشت قهوه در هندوراس به قرن ۱۸ میلادی برمی­گردد، اما صنعت تولید قهوه در این کشور تا دهه اول قرن ۲۱ شکوفایی خاصی را تجربه نکرد. تا قبل از این تاریخ تولید موز در این کشور سهم بزرگی در اقتصاد این کشور را تشکیل می­داد.
کشت قهوه در هندوراس به صورت سنتی و در مزارع کوچک توسط کشاورزان خرده­پا صورت می­گیرد. کشت قهوه در طول فصل برداشت موجب اشتغال‌زایی افراد بسیاری در این کشور می‌شود. با توجه به اینکه فصل برداشت قهوه با زمان تعطیلی مدارس در این کشور همزمان است، دانش­آموزان بخش عظیمی از نیروی کار را تشکیل می­دهند.

قهوه هندوراس

ویژگی­های قهوه هندوراس

نوع خاک و شرایط اقلیمی مناسب کشت قهوه در هندوراس فراهم است. قهوه در هندوراس در ارتفاع ۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ متر بالاتر از سطح دریا و در جنگل­های کوهستانی کشت می­شود. عمده قهوه کشت شده در این کشور از نوع عربیکا بوده و از مهمترین مناطق کشت قهوه در هندوراس می­توان به کوپان، اوپاکالا، مونته­سیلوس، کومایاگوا، آگالتا و ال­پارایزو اشاره کرد. هر کدام از این مناطق قهوه با طعم و کیفیت خاصی تولید می­کنند که طرفداران خاص خود را دارد.
بهترین قهوه تولیدی هندوراس قهوه­ای است که ارتفاع بالا دارد و این ارتفاع باعث رشد آهسته­تر و افزایش مواد مغذی این محصول و بلوغ کامل آن می­شود.

قهوه هندوراس

شرکت­های پخش کننده قهوه هندوراس

قهوه هندوراس نیز همانند قهوه تولیدی سایر کشورهای جهان، به کشورمان وارد می­شود. این محصول توسط شرکت­های پخش­کننده و یا نمایندگی­های فروش به نقاط مختلف کشور ارسال می­شوند. فروشگاه­های زنجیره­ای و سایت­های معتبر فروش آنلاین قهوه نیز قهوه هندوراس را عرضه می­کنند.

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com