فروش دانه قهوه
خانه / درباره ما

درباره ما

معرفی ورنا

صنایع غذایی ورنا از سال ۱۳۹۶ با هدف تولید، پخش و بسته‌بندی مواد خوراکی و نوشیدنی‌ تاسیس شده است. ورنا ضمن نگاه به دانش‌های روز جهان از محدوده‌های محلی فراتر رفته و با هدف پیوند دادن ذائقه‌ها و سلیقه‌ها، فراتر از مرزهای محلی، گام در راه توسعه‌ی صادرات گذاشته است.

صنایع غذایی ورنا هم اکنون آماده‌ی ارائه‌ی خدمات و عرضه‌ی محصولات به مشتریان خود در هر نقطه از جهان است.

صنایع غذایی ورنا ،در این راستا، استفاده از عالی‌ترین محصولات اولیه و پیشرفته‌ترین تجهیزات تولید را با تخصص‌های ارزنده‌ی کارکنان و کارشناسان مجرب همراه ساخته است. در واقع صنایع غذایی ورنا در تولید محصولات خود سه اصل کیفیت، تکنیک و دانش را کنار هم قرار داده است.

 

ماموریت‌ها

صنایع غذایی ورنا از ابتدای تاسیس با این هدف گام در راه تولید و تجارت گذاشته که هر کدام از محصولاتش پیام‌آور سلامتی و نماد کیفیت باشند.

بنابراین صنایع غذایی ورنا با برخورداری از دانش و تکنیک، این آمادگی را دارد در پروژه‌های فروش، صادرات، بازاریابی و تولید مواد خوراکی در سطوح ملی و بین‌المللی همکاری نماید.

هم اکنون هر کدام از تولیدات صنایع غذایی ورنا نمادی از آگاهی به ذائقه‌ی مصرف‌کنندگان و همچنین تعهد به دستاوردهای روز جهان در عرصه‌ی تولید مواد خوراکی‌اند

چشم‌اندازها و اهداف

هدف ما در یک چشم‌انداز کلی، توسعه‌ی صادرات و عرضه‌ی محصولات در عرصه‌های بین‌المللی است. چون دانش و فنونی که ما در صنایع غذایی ورنا از آن استفاده می‌کنیم، جهانی است.

همکاری در عرصه‌ی تجارت، فروش و تولید مواد خوراکی با مشتریان ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی در دستور کار ما قرار دارد.

بنابراین همیشه میزان تولید و کیفیت محصولات ما به اندازه‌ای خواهد بود که خریداران در سفارش‌های خود هیچگونه محدودیتی نداشته باشند.

ارزش‌ها و باورها

سه اصل کیفیت، تکنیک و دانش زیربنای کار صنایع غذایی ورنا در تولید هر نوع محصولی هستند.

ورنا با اتکا به توانمندی‌های محلی و تخصص‌های جهانی، امر کیفیت و اعتماد را سرلوحه‌ی کار خویش قرار داده است.

ما باور داریم بزرگترین امتیاز ورنا تجربه‌ی بالاترین حس کامیابی و رضایتمندی از مصرف محصولات این کمپانی از سوی مصرف‌کنندگان خواهد بود.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .