فروش دانه قهوه
خانه / قهوه / قهوه کلمبیا / خرید و فروش قهوه کلمبیا

خرید و فروش قهوه کلمبیا

خرید و فروش قهوه کلمبیا در بازارهای جهانی از لحاظ خصوصیات طعمی‌اش در دسته‌ی قهوه‌های آمریکای جنوبی قرار دارد. قهوه تولید شده در کلمبیا به دلیل ویژگی‌های آن از قبیل بادی متوسط، طعم مرغوب و مزه‌ی میوه‌ای بسیار شناخته‌شده است.

کشت محصول قهوه در کشور کلمبیا با وجود تعداد زیاد مزارع در این کشور در حجم بالایی انجام می‌گیرد. در نتیجه قیمت محصولات در بازار به صورت بسیار رقابتی تعیین می‌گردد.

خواص قهوه کلمبیا

قهوه کلمبیا به دلیل خصلت خوش‌طعم بودن و گوارا بودن در دیگر کشورهای جهان گزینه‌ای بسیار ایده‌آل جهت ساختن ترکیب‌های قهوه به حساب می‌آید. دانه قهوه در مناطق مختلفی از کشور کلمبیا به کشت می‌رسد. بنابراین تشخیص طعم‌های متنوع آن قدری پیچیده است. اما ویژگی‌های دانه قهوه کلمبیا به طور کلی عبارت‌اند از:

  • طعم شکلاتی
  • طعم‌های میوه‌ای مشابه سیب
  • طعم کاراملی
  • رایحه‌ی میوه‌ای و ادویه‌ای

البته آنچه بیش از همه این محصول را دلپذیر و مطلوب می‌سازد، خاصیت نشاط‌بخشی و طعم ملایم آن است. در ضمن شرایط جوی و حاصلخیزی خاک کلمبیا عاملی موثر در رشد انواعی از دانه‌های قهوه در این کشور شده است. در ادامه به این موضوع نگاهی خواهیم انداخت.

فروش قهوه کلمبیا

انواع قهوه کلمبیا

قهوه از سال‌های ۱۸۰۰ به عنوان مهمترین محصول کشاورزی تجاری کلمبیا به تولید و توزیع می‌رسد. امروزه قهوه کشت شده به دست کشاورزان کلمبیایی تقریبا ۱۲ درصد حجم تولیدی قهوه جهان را تشکیل می‌دهد. کلمبیا پس از برزیل و ویتنام در جایگاه سوم بزرگترین تولیدکنندگان دانه قهوه قرار داد.

قهوه‌های کشت شده در مزارع کلمبیا شامل گونه‌های تیپیکا و بوربون و همچنین کاتورا و ماراگوگیپ می‌شود. قهوه عربیکا گونه کاتورا در برابر آفات از خود مقاومت بالایی نشان می‌دهد. در عوض قهوه عربیکا گونه ماراگوگیپ از اندازه‌ی درشت و یکدست برخوردار است.

حجم بالای تولید قهوه کلمبیا، این کشور را به یکی از تامین‌کنندگان اصلی قهوه فوری در جهان مبدل ساخته است. قهوه‌های فوری تهیه شده از دانه قهوه کلمبیا طعمی ملایم، متعادل و مرغوب از خود نشان می‌دهند.

فروش قهوه کلمبیا

کشت قهوه در کلمبیا

قهوه در کلمبیا معمولا در ارتفاعات ۱۲۰۰ متر تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا به کشت می‌رسد. همچنین خاک آتشفشانی و جنگلی کلمبیا شرایط بسیار مساعدی جهت رشد دانه مرغوب قهوه فراهم آورده است.

کشاورزان کلمبیایی دانه قهوه را به سه روش خشک، شسته و نیمه‌شسته فرآوری می‌کنند. انجام عملیات فرآوری سبب بهبود کیفیت طعم و رایحه‌ی قهوه در مراحل رست کردن خواهد شد.

فروش قهوه کلمبیا ، بخش قابل توجهی از مبادلات این محصول در جهان را شامل می‌شود. زیرا تنوع شرایط آب و هوایی در کشور کلمبیا سبب شده قهوه‌‌های تولیدی این کشور، دامنه‌ی گسترده‌ای از خصوصیات طعمی را از خود نشان بدهند. همچنین قهوه‌هایی که در خاک کلمبیا رشد می‌کنند، جوابگوی ذائقه‌ها و سلیقه‌های متنوعی هستند.

فروش قهوه کلمبیا

فروش قهوه کلمبیا

قهوه کلمبیا ،با داشتن اسیدیتی شادی‌بخش و طعمی کاراملی، از بهترین انتخاب‌های ممکن صبحگاهی برای افرادی است که دوست دارند روزی پرانرژی و با نشاط را آغاز کنند.

برای این منظور به شما توصیه می‌کنیم خرید قهوه کلمبیا را به صورت تازه از نمایندگی‌های فروش به صورت عمده یا خرد انجام دهید. همچنین فروش قهوه کلمبیا در حجم‌های دلخواه از طریق فروشگاه‌های اینترنتی به آسانی امکانپذیر است.

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com