مجموعه ورنا شما را به خرید بهترین قهوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده دانه قهوه خام

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مزایای خرید عمده دانه قهوهانواع روست دانه قهوه خامانواع دانه قهوه خامفروش عمده دانه قهوه دانه قهوه خام درجه یک
قهوه خام

بسیاری از افراد بنا به نوع و نحوه‌ی کاربری شان، نیازمند خرید عمده دانه قهوه خام از مراکز معتبر فروش قهوه می باشند. دانه های خام قهوه در واقع همان دانه‌ی میوه های درخت قهوه یا کافه هستند که هنوز تفت داده نشده اند. به دلایل مختلفی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم خرید قهوه به صورت خام افزایش چشمگیری یافته است.

در حقیقت آنچه که باعث ایجاد رنگ قهوه ای و عطر دلپذیر دانه های قهوه می شود فرآیند روست یا تفت دادن دانه های خام قهوه می باشد.علی رغم اینکه روست دانه های سبز یا خام قهوه سبب ایجاد عطرو طعم پیچیده قهوه می شود، تغییرات شیمیایی مختلف و برگشت ناپذیری نیز در دانه ها ایجاد می شود. و بخش قابل توجه ای از مواد آنتی اکسیدانی دانه ها از دست می رود.

کافه دارن، بنکداران و فروشگاه های زنجیره ای می توانند جهت خرید انواع دانه های قهوه بصورت خام و عمده با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرند.

خرید عمده دانه قهوه

 

مزایای خرید عمده دانه قهوه

از مزایای خرید عمده دانه قهوه خام برای کسانی که به واسطه ی شغل شان مصرف قهوه‌ی بیشتری در حجم بالاتری نسبت به سایرین دارند، خریدی به مراتب به صرفه تر و معقول تر خواهد بود. چرا که بدین شکل می‌توانند برای مدت بیشتری خودشان را از خریددانه قهوه بی نیاز کنند.

یکی دیگر از مزیت های خرید عمده دانه قهوه  به صورت خام این است که خریدار می تواند به میل و سلیقه ی شخصی و با توجه به سلیقه ی متقاضیانش دانه های قهوه ی خام را به میزان دلخواه روست نماید.

همچنین مشابه این آزادی عمل در روست کردن دانه های قهوه خام را، در میزان آسیاب کردن آنها نیز خواهند داشت. خریداران می توانند متناسب با نحوه کاربری شان از دانه های قهوه، آنها را به اندازه ی دلخواه آسیاب نمایند.

به این معنی که یا دانه های قهوه را به شکل کاملا پودر شده می توانند در آورند، و یا به حدی آسیاب نمایند که خرده های دانه های قهوه نیز لا به لای پودر آن دیده شود.

نمایندگی های شرکت پخش قهوه بهترین دانه خام قهوه را به صورت عمده و با قیمت ارزان در سراسر کشور توزیع می کنند. برای اطلاع بیشتر در این باره می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

خرید عمده دانه قهوه

انواع روست دانه قهوه خام

اگرچه انتخاب نوع روست در ایجاد طعم نهایی قهوه ای که دم می کنید نقش مهمی دارد ، اما بسیاری از متغیرهای دیگر بخشی از یک دستورالعمل پیچیده هستند که در نهایت طعم یک فنجان قهوه را تعیین می کنند ، از جمله: سن قهوه ، کشور منشأ ، روش پردازش ، آسیاب و شیوه‌ی دم کردن.

انواع روست قهوه به طور خلاصه به شرح زیر می باشد:

  • روست روشن، سبک یا لایت

در اثر این نوع تفت دادن، دانه های خام یا سبز قهوه به رنگ قهوه ای روشن در می آیند. و به دلیل اینکه طی زمان طولانی بو داده نمی شوند روغن در سطح دانه ها آشکار نمی گردد.

  • روست متوسط یا مدیوم

دانه ها به رنگ قهوه ای متوسط در می آیند. دارای طعمی قوی تر بوده اما همچنان سطح غیر روغنی دارند. این روست در آمریکای شمالی و بویژه ایالات متحده پرطرفدار است.

  • روست تیره متوسط

این روست با رنگ غنی و تیره ، مقداری روغن روی سطح دانه و با اندکی تلخ شدن قهوه متمایز و مشخص می گردد.

  • روست تیره

دانه های سیاه، براق، تلخ و با سطحی روغنی از جمله مهم ترین ویژگی های روست تیره یا سنگین به شمار می آیند. هر چه روست تیره تر باشد، قهوه اسیدیته کمتری خواهد داشت.

دانه قهوه خام

روست تیره نام های مختلفی دارد که در هر کدام از آن ها درجه روست و تیرگی دانه ها متفاوت است. برخی از مهم ترین آها عبارتند از: روست فرانسوی، روست ایتالیایی، روست وین، روست نیواورلئان و اسپرسو.

شرکت پخش قهوه به دلیل عرضه مستقیم و بلاواسطه، بهترین دانه قهوه خام را همواره با قیمت کف بازار عرضه می نماید.جهت ثبت سفارش خود می توانید بصورت آنلاین و از طریق سایت های اینترنتی ما و یا تماس با همکاران ما در واحد فروش اقدام نمایید.

انواع دانه قهوه خام

در بازار قهوه انواع مختلفی از دانه های قهوه با نام و برند های متفاوتی توزیع می شوند. بیشتر این نام ها در حقیقت به شیوه روست و آماده سازی قهوه ها اشاره دارند. اما تمام انواع قهوه تجاری از دو گونه قهوه حاصل شده اند. این قهوه شامل دو گونه عربیکا و روبوستا می باشند که در مناطق حاره ای کشت و تولید می شوند.

این دانه ها حتی به شکل خام نیز تفاوت های ویژه ای با یکدیگر دارند اما آنچه که در نهایت باعث می شود شما قهوه ای با عطر و طعم دلپذیر نوش جان کنید روست و فرآوری دانه های خام قهوه می باشد.دانه قهوه خام

دانه های عربیکا نسبت به دانه های روبوستا کشیده تر هستند، دانه های عربیکا محتوای چربی و قند بالاتری دارند و به همین دلیل نیز دانه های عربیکا طعم دلپذیرتری دارند. محتوای کافئین اما در دانه های روبوستا بالاتر است و این دلیل عمده برای گرنده تر بودن طعم دانه های خام روبوستا می باشد.

برای خرید دانه قهوه خام درجه یک با قیمت عمده و به صورت فله می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

فروش عمده دانه قهوه

یکی از دلایل افزایش فروش عمده دانه قهوه خام در بازار خواص ویژه ای است که به آن ها نسبت داده می شود. پیش از این دانه های خام قهوه بیشتر توسط کمپانی های تولید قهوه، کافه داران یا توزیع کنندگان بزرگ قهوه خریداری می شد تا آن ها را مطابق ذائقه مشتریان روست و آماده نمایند.

اما اکنون بخشی از قهوه بصورت خام توسط مشتریان خرد خریداری و مصرف می شود. مشتریان خرد قهوه خام را توسط دستگاه های روست خانگی و مطابق میل خود تفت و آماده می نمایند و یا به خاطر خواص ویژه ای که دانه های خام قهوه دارند آن ها را مصرف می کنند.

دانه های خام قهوه محتوای آنتی اکسیدانی بالاتری نسبت به دانه های فرآوری شده و روست شده دارند. البته میزان کلروژنیک اسید نیز در دانه های خام بالاتر است. بر اساس تحقیقات صورت گرفته برخی از محققان عقیده دارند که این اسید در سوزاندن چربی و کاهش وزن موثر است.

برای کاهش وزن ، اسید کلروژنیک موجود در دانه قهوه خام بر نحوه کنترل قند خون و سوخت و ساز بدن تأثیر می گذارد. متأسفانه بیشتر اسید کلروژنیک هنگام روست قهوه از بین می‌رود.

دانه قهوه خام

 

 دانه قهوه خام درجه یک

بهترین دانه های قهوه در خاک های غنی آتشفشانی و در مناطق حاره ای حاصل می گردند. این شرایط به ویژه در آمریکای جنوبی، مرکزی و کارائیب و نیز جنوب شرق آسیا برقرار است.

از این رو بیشترین میزان دانه قهوه نیز در این نواحی تولید و راهی بازار می شود. البته به دلیل شرایط ویژه ای که در قاره آمریکا برقرار است بیشتر دانه های کشت شده از نوع عربیکا هستند. دانه های عربیکا در نواحی مرتفع تر به عمل می آیند و عطر و طعم دلپذیرتر و پیچیده تری دارند و عشاق قهوه آن ها را بیشتر ترجیح می دهند.دانه قهوه خام

نواحی مرتفع کلمبیا، هندوراس و بخش هایی از برزیل دارای خاک های غنی آتشفشانی هستند. پربارش هستند، گرم و ملایم هستند و زمین های کشت قهوه در سایه درختان موز قرار دارند. بهترین دانه های قهوه خام در این نواحی حاصل می شوند و مشتریان پر و پا قرصی در تمام جهان دارند. از این رو قیمت این دانه های قهوه نیز بالاتر از سایر دانه های قهوه در سراسر جهان است.

کافه داران، بنکدارن و خریداران دانه های خام قهوه می توانند بهترین برندهای بازار قهوه را به صورت عمده و با قیمت کف بازار از نمایندگی های شرکت پخش قهوه در سراسر کشور خریداری نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

 

حمید حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ورنا شما را به خرید بهترین قهوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.