فروش دانه قهوه
خانه / قهوه اکوادور / ارزان ترین قیمت قهوه گلد اکوادور عمده

ارزان ترین قیمت قهوه گلد اکوادور عمده

ارزان ترین قیمت قهوه گلد اکوادور عمده را می توانید از نمایندگی های پخش و سایت های معتبر فروش، استعلام بگیرید و محصولات خود را سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.
اکوادور به عنوان یکی از معروفترین کشورها در زمینه کشت دانه های قهوه می باشد و صادرات این محصولات به کشورهای مختلف دنیا صورت می گیرد.

معرفی قهوه فوری گلد

در کارخانجات تولیدی قهوه  فوری، دانه های قهوه را بعد از عصاره گیری و فرآوری های مخصوص به دو روش انجماد و پاششی حرارتی خشک می کنند که هریک از این روش ها باعث تولید محصولی متفاوت می شود.
اگر محصول تولیدی به روش پاششی حرارتی بدست آمده باشد به آن قهوه کلاسیک می گویند و محصول بدست آمده در روش انجماد را قهوه گلد می گویند. در این روش همه ویژگی ها و عطر و طعم قهوه حفظ می شود و تغییری در آن ایجاد نمی گردد.

قهوه گلد اکوادور عمده

ویژگی های قهوه فوری قهوه گلد اکوادور

در تولید این قهوه فوری از دانه های قهوه اکوادور که بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد، استفاده می نند. این قهوه ها در کشوری در امریکای جنوبی، کشت و برداشت می شوند و بعد از مراحل ویژه ای در کارخانجات تولیدی، به پودرهای قهوه فوری تبدیل می گردند.
این پودرهای قهوه را می توانید در یک لیوان آب جوش یا شیر داغ حل نمایید و از طعم بی نظیر آن استفاده نمایید. از ویژگی های این پودر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سرعت آماده سازی بالا
  • قیمت مناسب نسبت به دانه های قهوه روست شده
  • وزن و حجم کم در جابجایی و حمل و نقل
  • ماندگاری بالا در مقایسه با دانه های روست شده قهوه

قهوه گلد اکوادور عمده

قیمت پودر قهوه فوری قهوه گلد اکوادور عمده

این پودر قهوه به دلایلی که در بالا به آن اشاره کردیم، بسیار پرطرفدار است و در زندگی ماشینی امروز که دغدغه همه کمبود وقت می باشد، می تواند بسیار مفید واقع شود.
خریدارانی که میزان سفارشات بالایی دارند می توانند از طریق نمایندگی های پخش معتبر این قهوه و سایت های آنلاین فروش، سفارشات خود را بدون محدودیت ثبت نمایند.
قیمت هایی که به این خریداران عرضه می شود به دلیل حذف واسطه ها و تناژ بالای سفارشات، بسیار مناسب و به صرفه است و می تواند سود بالایی برای این خریداران داشته باشد.

قهوه گلد اکوادور عمده

خرید اینترنتی پودر قهوه فوری قهوه گلد اکوادور

در خرید های اینترنتی به مراکز معتبر و برندهای شناخته شده ای رجوع کنید تا از کیفیت بالا و مرغوبیت قهوه خریداری شده، اطمینان داشته باشید. سهولت دسترسی و تحویل به موقه را می توان از مزایای این شیوه خرید دانست.

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com